Vítejte na oficiálních stránkách blanenské kapely BLASTERA.

Trochu historie:

... píše se první polovina roku 1999 a blanenským Sloupečníkem se začíná pravidelně - dvakrát týdně - nést zvuk dvou vyhulených kytar, basy a bicích zn.Amati. V úplně první sestavě (M. Konštanský – bicí, J. Ševčík – basa, M. Zbořil – kytara a zpěv, M. Novotný – kytara), se nazkoušelo pár cover-songů (Metallica, Black Sabbath, Nirvana, Alkehol atd.).

Asi po roce a půl, v době kdy kapela začíná mít potřebu hrát už něco vlastního = tvrdšího, odchází kytarista M. Novotný. Po rychlé výměně dalších 2 kytaristů (asi během půl roku) se v kapele na trochu delší dobu „usadil“ kytarista F. Vintr. V téhle obměněné sestavě spatřily světlo světa vlastní thrashové skladby (Destructive Seed, Frozen Flames, Overkill, Maximus, Blastera, Salvation, Nuclear Blast a Weild Power).

V únoru roku 2002 přichází první vystoupení na FestMazec festivalu – Boskovice. Do poloviny roku 2002 kapela vystupuje ještě dvakrát (Brno-Brooklyn, soukromá party Habrůvka). Bohužel, po vcelku úspěšných vystoupeních opouští kapelu F. Vintr. Po odchodu tohoto kytaristy nastává pro kapelu „hluché“ období, protože sbohem dává i basák J. Ševčík.

Naštěstí zanedlouho přijímá nabídku na post bass-buldozera Víťa-Harry-Šmerda a role zpěváka se ujímá Jura-Jurais-Kuchař. Na pár měsíců se chápe druhé kytary Karel-Fuctor-Hudec a s jeho pomocí si kapela v nové a tvrdší podobě zahraje zjara roku 2004 v brněnském klubu Favál, kde slízí nečekané ovace. Rok 2004 je na koncertování přece jen úrodnější, takže se ještě účastníme 2x Stigmatized festu, podruhé pouze v zúžené sestavě bez druhé kytary, jelikož tento post Fuctor opustil a dal se na dráhu kickboxu a taekwonda, kde již sklízí úspěchy. Po další úmorné výměně asi 666 kytaristů během půl roku flek sólového kytaristy kapely obsadil Radek-Šnek-David a s ním v sestavě byla spáchána zatím poslední divoká live akce na Shitfestu v Kuničkách, to už se ale psal rok 2005. Tento se stává především rokem pilného zkoušení a rozšiřování materiálu, tj. skládání dalších a brutálnějších fláků.

Od konce roku 2004 Blastera zkouší v této sestavě:

Seznam skladeb: